Theme Negotiation by Rules (1.1.0) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: enabled
cs: zapnuto

en: Status
cs: Stav

en: disabled
cs: vypnuto

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Weight
cs: Váha

en: Label
cs: Popisek

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Roles
cs: Role

en: Conditions
cs: Podmínky

en: Condition
cs: Podmínka

en: Not restricted
cs: Není omezeno

en: Restricted to certain pages
cs: Omezený na určitý stránky

en: Show for the listed pages
cs: Zobrazit pro stránky v seznamu

en: Hide for the listed pages
cs: Skrýt pro stránky v seznamu
