Theme Negotiation by Rules (1.1.0) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Pages
da: Sider

en: enabled
da: aktiveret

en: disabled
da: deaktiveret

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Weight
da: Vægt

en: Label
da: Etiket

en: Theme
da: Tema

en: Roles
da: Roller

en: Conditions
da: Vilkår

en: Condition
da: Betingelse

en: Not restricted
da: Ikke begrænset

en: Restricted to certain pages
da: Begrænset til bestemte sider

en: Show for the listed pages
da: Vis på de angivne sider

en: Hide for the listed pages
da: Skjul på de angivne sider
