Theme Negotiation by Rules (1.1.0) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: Status
el: Κατάσταση

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Weight
el: Βάρος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Theme
el: Θέμα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Conditions
el: Συνθήκες

en: Condition
el: Συνθήκη

en: Not restricted
el: Χωρίς περιορισμό

en: Restricted to certain pages
el: Περιορίζεται σε ορισμένες σελίδες

en: Show for the listed pages
el: Εμφάνιση για τις επιλεγμένες σελίδες

en: Hide for the listed pages
el: Απόκρυψη για τις επιλεγμένες σελίδες
