Theme Negotiation by Rules (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: enabled
gl: activado

en: Status
gl: Estado

en: disabled
gl: desactivado

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: Theme
gl: Tema

en: Conditions
gl: Condicións

en: Condition
gl: Condición

en: Not restricted
gl: Sen restricción

en: Restricted to certain pages
gl: Restrinxida a determinadas páxinas
