Theme Negotiation by Rules (1.0.0) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: enabled
lt: įjungta

en: Status
lt: Būsena

en: disabled
lt: išjungtas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Theme
lt: Tema

en: Roles
lt: Rolės

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Not restricted
lt: Be apribojimų

en: Restricted to certain pages
lt: Apriboti tam tikriems puslapiams

en: Show for the listed pages
lt: Rodyti išvardintuose puslapiuose

en: Hide for the listed pages
lt: Slėpti išvardintuose puslapiuose
