Theme Negotiation by Rules (1.1.0) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Status
fa: وضعیت

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Weight
fa: وزن

en: Label
fa: برچسب

en: Theme
fa: پوسته

en: ID
fa: هویت

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Conditions
fa: شرط‌ها

en: Condition
fa: شرط

en: Not restricted
fa: محدود نشده

en: Restricted to certain pages
fa: محدود یه صفحه‌های خاص
