Theme Negotiation by Rules (1.1.0) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Pages
si: පිටු

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: Status
si: තත්වය

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Label
si: ලේබලය
