Theme Negotiation by Rules (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: enabled
ur: فعال

en: Status
ur: حالت

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Roles
ur: رولز

en: Condition
ur: شرط
