Theme Selector (1.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?
