Theme Selector (1.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?
