Theme Selector (1.0.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?
