Theme Selector (1.0.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?
