Theme Selector (1.0.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?
