Theme Selector (1.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?
