Theme Selector (1.0.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?
