Theme Selector (1.0.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？
