Theme Selector (1.0.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?
