Theme Selector (1.0.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Description
fa: توضیحات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟
