Theme Selector (1.0.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?
