Theme Selector (1.0.3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Add configuration
fi: Konfiguroi nyt
