Theme Selector (1.0.3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: Description
pt: Descrição

en: Edit
pt: Editar

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?
