Theme Selector (1.0.3) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?
