Theme Selector (1.0.3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;
