Theme Selector (1.0.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?
