Theme Selector (1.0.3) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?
