Theme Selector (2.0.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Title
af: Titel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig
