Theme Selector (2.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Suffix
am: ቅጥያ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ
