Theme Selector (2.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Suffix
ar: لاحقة

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟
