Theme Selector (2.0.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar
