Theme Selector (2.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Suffix
be: Суфікс

en: Delete
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць
