Theme Selector (2.0.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni
