Theme Selector (2.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Suffix
cy: Ôl-ddoddiadau

en: Delete
cy: Dileu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu
