Theme Selector (2.0.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Delete
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu
