Theme Selector (2.0.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Suffix
fil: Hulapi

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin
