Theme Selector (2.0.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Suffix
fr: Suffixe

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?
