Theme Selector (2.0.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Title
gl: Título

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Delete
gl: Borrar

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?
