Theme Selector (2.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો
