Theme Selector (2.0.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Suffix
hi: प्रत्यय

en: Delete
hi: मिटायें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?
