Theme Selector (2.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել
