Theme Selector (2.0.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Title
id: Judul

en: Suffix
id: Akhiran

en: Delete
id: Hapus

en: Description
id: Deskripsi

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?
