Theme Selector (2.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Suffix
it: Suffisso

en: Delete
it: Elimina

en: Description
it: Descrizione

en: Edit
it: Modifica

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?
