Theme Selector (2.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება
