Theme Selector (2.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу
