Theme Selector (2.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Delete
km: លុប

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល
