Theme Selector (2.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن
