Theme Selector (2.0.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Suffix
ml: പ്രത്യയം

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക
