Theme Selector (2.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्
