Theme Selector (2.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Delete
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?
