Theme Selector (2.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Suffix
ro: Sufix

en: Delete
ro: Șterge

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?
