Theme Selector (2.0.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Suffix
ru: Суффикс

en: Delete
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?
